JAK POPRAWNIE DLA WZROSTU MIĘŚNI

0
224

JAK POPRAWNIE DLA WZROSTU MIĘŚNImasowych i wielkość mięśni jest jednym z najważniejszych, jeśli nie najważniejszym celem większości użytkowników siłowni. W tym artykule zwracamy uwagę na praktyczne wskazówki, które pomogą ci znaleźć nowy adres i rozmiary mięśni na wzrost, a także przyczynić się do rozwoju maksymalnej siły.

Wszystkie istniejące Wiadomości, jak te, które występują jako ci, którzy są przeciw i te mity, które uciekają w salach gimnastycznych, że trudno dowiedzieć się prawdy o białkach. Z tego powodu w tym artykule chcemy pomóc oddzielić fakty od fikcji i zaoferować prawdziwy obraz tego, że są białka.Jeśli chcesz rozwijać swoje mięśnie lub schudnąć, bardzo ważne jest, aby dodać odpowiednią ilość białka w diecie. Pojęcie “proteina” może wprowadzić w błąd, nawet dla dietetyków.

JAK POPRAWNIE DLA WZROSTU MIĘŚNIJAK POPRAWNIE DLA WZROSTU MIĘŚNI

Dostarczyć dużo mocy, jakości – objemovce należy przestrzegać zasady, że zużycie energii. Twoja dieta powinna zawierać więcej kalorii niż na jeden dzień, aby przejść. Jeśli masz mniej energii, jego ciało spada w katabolizm, i, między innymi, gubi się masa mięśniowa. Jeśli odwrotnie, pobiera więcej energii (pozytywnej energii, zużycie), Można skorzystać z anaboliczną odpowiedź i twoje mięśnie rosną. Obliczyć dzienne zużycie kalorii i dodać do 2000 kj. Ten “dvoutisícovka” będzie zagwarantować, że wzrost masy ciała na Cala jak
Białko dla wzrostu mięśni Znaczenie proteina z pewnością więcej, niż znanych. Białka, jako takie, opisane w pierwszej części artykułu, w ten sposób, to po prostu przypomnieć. Białka są pożywne podstawowy dla wzrostu mięśni. Jeśli twoja dieta nie zawiera wystarczającej ilości białka, nie można budować mięśnie. Nie ma żadnych innych składników odżywczych, które nie są używane na budowę masy mięśniowej. Codziennie co najmniej 2 g białka na kg masy ciała białka. To daje dodatni bilans azotu, co jest bardzo ważne dla procesów anabolicznych w organizmie.
Mięśnie objem to dobry telefon dla szybko białka po treningu – szybko zająć białka trawione za 30 minut. po treningu siłowego. Białka te bardzo szybko zaczynają się rozpadać na krótsze peptydy i aminokwasy. Natychmiast dostępne, aby budować i regenerować mięśnie. Wydaje się, że najbardziej odpowiednie, aby uzyskać 25-35 g białka serwatki (najlepiej isolát lub hydrolizat) od około 15 do 30 minut. po sesji treningowej.
Wybierz jakość białka – należy zwrócić uwagę na wysokiej jakości białka.

Co jeszcze można zrobić?Co jeszcze można zrobić?

Wybrać zasoby, które pozwalają na pełne przedstawienie wszystkich aminokwasów, szczególnie dużo jest ważne. Mówię o czcionkach, które mają wysoką wartość biologiczną. Spróbuj wybrać proteiny którego BH w pobliżu znajduje się liczba 100. Najwyższej jakości białek, które można włączać do swojej diety białka serwatki i białka jaj. W Wybierz jakość proteínascontrario, co najmniej, tylko nadające się źródło zwierzęcego białka jest hydrolizat kolagenu. Diety, w taki sposób, obejmować źródła białka, jak izolat białek serwatkowych, przygotowanie, skład i białka kazeiny produkty z drobiu, wołowiny, królika i bez, tłuszcz wieprzowy, jajka (białko), twaróg i jogurt, ser.
Nie zapomnij o węglowodany złożone – nie węglowodany. To jest to, co będzie zapewnić wystarczająco wysoki poziom zużycia energii użytecznej. Jak wspominaliśmy w jednym z pierwszych artykułów, węglowodany powinny być w diecie zajmują w sumie od 50 do 60 % całej energii otrzymanej. Gdy staje się na jeden kilogram masy ciała należy przyjmować około 4-8 g/kg / dzień. Dla człowieka 80 kg, co wynosi 320 g 640 g. Do najlepszych źródeł węglowodany złożone: ryż, ziemniaki, makarony i chleb razowy.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY