CHCE WYJŚĆ? ABY Z NIEGO WYJŚĆ!

0
133

CHCE WYJŚĆ? ABY Z NIEGO WYJŚĆ! Idę, chcę, aby rozbić! Kiedy mówisz, że para, pierwsza reakcja to spróbować go zatrzymać. Związek okup. Ale nie róbcie tego! Ciśnienie i wyznań-to najczęściej podróż w wielki piekło.
Szok, ból i odcinek bezradności. Kiedy człowiek, którego kocha i z kim mieszkasz, on ci powie, że zamierza odejść, całą dumę na bok, a większość kobiet, próba połączenia w dowolny sposób, aby zaoszczędzić. Po prostu zostaw go, żegnając się mówić. W większości przypadków to nie ma sensu, wręcz przeciwnie, będzie tylko gorzej.

Odwrotny efekt

Jest to wysiłek, aby przekonać człowieka zostać, oczywiście, może mieć wiele różnych form. Z płaczem i perswazji, przez serce pozwoleniem, emocjonalnego szantażu i jak. W pierwszej chwili, można zrozumieć, że w rzeczywistości jest to logiczne, a naturalna reakcja.Odwrotny efekt

Ale jeśli człowiek postanowił, jego ciśnienie, aby dostać się do niczego, wręcz przeciwnie, wszystko będzie o wiele gorzej. “Paradoks polega na tym, że im bardziej starasz się i społeczno poprzecznego, tym bardziej, że ciągnie on w swoim upadku” – mówi relacje trener Szkoły dla kobiet Katarzyna Matláková.W jego oczach traci wartość, powoli, ale pewnie, znika wszystko to, czego nigdy nie mógł, choć. “W tym momencie należy mieć swoją dumę. Jedyna szansa, aby uratować siebie-poczucie własnej wartości. Twój stosunek do kobieta powinna pokazać, że kocha i zadowolenie partnera, przykro mi, ale w tym samym czasie sądzie się na tyle, że nie zostanie zmniejszona, prosząc, perswazji, szantaż lub intrygi” – radzi Katarzyna

Dwa warianty, oba warianty, oba złe

Ta sytuacja może skończyć się właściwie tylko dwie drogi– mimo jej prośby wyjść, lub przez ciebie, a on zmiłuje się; i tak będzie. Nie jeden, ale, żeby nie wygrać.

Kiedy ona będzie – To bardzo prawdopodobne. Neobměkčíte do niego i do zerwania wziąć. I dbasz nie tylko samotności, i jego partii, ale i to, co jest przed nim, traci poczucie własnej wartości. Dla bólu i smutku dodaje gniew, nawet do siebie, poczucia niższości.
Jeśli pozostaje on, być może, pod widokiem swojej wygranej, ale wszystko jest na odwrót. Podczas gdy on pozostał, ale dlaczego? Bo do niego, że on żałował? Czy dlatego, że bała się jego zagrożeń (jeśli on wychodzi, nie widzieć dzieci)? Te nie są dobre powody, aby być z kimś, nie uważasz? “Jeśli człowiek czuje, że to czas, aby zakończyć związek, a kobieta prowadząca wokół stosowania prawa zasobów, w finale stowarzyszenia, a rozpada się na części. Nie buduje się na miłości i wolności, ale zależność, manipulacji i strach. I to tylko stwarza podatny grunt do kłótni, zazdrości i zdrady” – mówi relacje trener Dwa warianty, oba warianty, oba złe

co jeszcze?

To może wydawać się sprzeczne z intuicją, ale tak właśnie poznałam swojego męża. Przestałem szukać “tej jedynej” przez dwa lata związek się skończył, którzy nie wierzyli. Postanowiłem zwrócić swoją uwagę do wewnątrz, aby poznać i zaakceptować siebie, aby uleczyć rany z przeszłości, aby odkrywać i rozwijać nowe części siebie.

Wcześniej musiałam z kimś, aby czuć się spis treści, żeby ktoś kochał mnie do tego, aby czuć się kochanym. Zerwać z poprzednimi facetami to tak bardzo bolało, bo czuł, jakby zrywam, jakby mnie urwali od części siebie.

Odkryłem, że musiałem nauczyć się być silna. I kiedy zacząłem pracować nad tym, moje życie się zmieniło.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY