Aloes: zgodnie z odchudzaniem

0
146

Aloes: zgodnie z odchudzaniemAloes: osiągnąć nie chce wiedzieć, eliksir zdrowia i młodości? Natura daje nam po kilka tysięcy lat oferuje cud w postaci aloesu, rośliny, które wciąż zaskakuje czymś nowym.
Z ponad czterystu gatunków aloesu, większość z nich była dorosłych, tylko dla ozdoby. Dzisiaj jednak, dowiesz się ciekawych faktów o dwóch gatunków, które mają działanie lecznicze aloesu stromovitá (Aloe arborescens) z aloesu i prawa (Aloe vera).Sok aloe vera może poprawić wewnętrzne owrzodzenia jamy ustnej, w tym ran (powszechne choroby, zwykle spowodowane stresem) i liszaj płaski (choroby nieznanego pochodzenia, który wpływa na skórę i błony śluzowe). Niemniej jednak, należy zawsze skonsultować się z dentystą o metodach leczenia odpowiednich warunków wewnątrz jamy ustnej lub w przypadku migocze.

Kleopatra wiedziała, że oni również

Tradycji stosowania aloesu jako roślin leczniczych jest tak Stara, jak sama ludzkość. Roślina pochodzi od wyspy, gdzie on stopniowo rozprzestrzenił się na całym świecie. Był używany przez aborygenów, których szamani ich przygotowywania napojów, leków. Starożytni Egipcjanie byli wymieszać w balzamovacích mieszaniny i były we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych na terenie całego pałacu od złych duchów. Królowa Kleopatra nie była jedyną, która wykorzystuje ekstrakty z Aloesu, kosmetyczne krášlicího urządzenia.Kleopatra wiedziała, że oni równieżKleopatra wiedziała, że oni również

Aby rośliny te bardziej dokładnie zorientować się, w tabeli znajdziesz krótki opis najbardziej znanych gatunków, z którymi można spotkać się z nami.

Drzewo dla zdrowia

Aloe rośnie w mieszkaniach na wysokości ponad jednego metra, w określonych warunkach, i dwóch nóg, a następnie mu wykończenia i rosnąć jako krzew. Nie jest zbyt trudne, po prostu zwykły Prysznic, ogród, dużo światła (nie od udaru cieplnego) i umiarkowane podlewanie, nawet w lecie.
Latem z powodzeniem może rosnąć na zewnątrz w zimie od potrzeb temperaturze powyżej pięciu stopni Celsjusza, podlewanie prawie nie ma. Przesiadki nie wymagają, często tylko raz co trzy lub cztery lata. Dwuletnia roślina zaczyna tworzyć broń, że vyholuje, liście mięsiste, ma bardzo solidne kolce.
Zakład, który jest co najmniej w ciągu czterech lat, zostały pobrane próbki liści i dziewięć dni, zanim go usunąć, jednak nezalévejte. Oparzenia to wpływ liście, mieszane, zabek na ranę pierwsze, żel z liści pomaga od łuszczycy. Przemysłowa Drewna dla saludprocesamiento soki do suszenia produkt końcowy, zwany sabur jest częścią wielu leków, takich jak, na przykład, w formie kropli.

Nazywa aloe del CaboNazywa aloe del Cabo

To nazwa Handlowa Aloe ferox, którego sok pomaga na problemy z jelitami. Jeśli zaparcia ma wielką moc, że z suchych liści Sekwany. Obniża poziom cukru we krwi, a świeży sok, który można wziąć w ilości pół łyżeczki dziennie. Ekstrakty (sok) z aloesu stromovité i zrobione nie powinien być stosowany w czasie ciąży, może to doprowadzić do przeciążenia strefy miednicy. Z tego samego powodu nie nadaje się nawet dla pacjentów, którzy cierpią na hemoroidy.

Connue et utilisée depuis l ‘origine des temps l’ Aloe Vera w démontré posséder d ‘ważne propriétés curatives w plus d’ être un incroyable produit cosmétique ; peu d ‘ espèces végétales connues apportent une Wielka Brytania quantité de bénéfices de la santé Notre organisme.
Durant des siècles l ‘homme utilisé l’ aloe comme une sadzenia kuracyjny grâce à son efficacité avérée dans le traitement des brûlures, piqûres d ‘ insectes ou dans le soin des et blessures irritations dermatologiques.
Nous allons maintenant vous dévoiler d ‘ autres bénéfices de cette sadzenia, cataloguée kilka beaucoup comme un miracle de la nature.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY